O szkole

Historia

Patron

Sztandar

 
      Oferta szkoły
 

Baza dydaktyczna

Konkursy

Zajęcia pozalekcyjne

Rozwijamy pasje

Projekty, programy

Baza projektów
edukacyjnych 

Biblioteka

Dyrektorzy

Nauczyciele

 
       Uczniowie

Samorząd szkoły/świetlica

Absolwenci

  
       Sukcesy            

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2010/2011

2009/2010


Kącik
językowy


blog kola biologicznego
blog koła
biologicznego


  
strona główna 1 2 3
4 5 6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

                                                            ................................................Zakończenie roku szkolnego 2016/2017


fotogaleria /A. Pasiut/
                                                            ................................................
          22 czerwca, w przeddzień zakończenia roku szkolnego, setki dyplomów i dziesiątki nagród otrzymali  uczniowie klas I-III za udział w konkursach, które odbyły się w bieżącym roku szkolnym.   Podziękowania otrzymali także ci wszyscy, którzy wykazali się aktywnością na rzecz szkoły, środowiska   czy wolontariatu.  BRAWO WY!!!

                                                            ................................................

XXIII Finał 8 Wspaniałych


      WSPANIALI reprezentowali nasze Gimnazjum na XXIII Finale Ogólnopolskiego Konkursu Nastolatków  " Ośmiu Wspaniałych", który odbył się w Gdańsku,
w dniach
16-18 czerwca 2017 r. Naszą szkołę reprezentowali: Laura Wyżlic, Zuzanna Odolińska i Sebastian Radzimiński, wszyscy z klasy II A. Gratulujemy naszym uczniom takiego wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów w pracy wolontarystycznej .
                                                                                       Opiekun SWM - Krzysztof Choiński
                                                           ................................................


Bieg Memoriałowy
Zdzisława Krzyszkowiaka

       17 czerwca 2017r. nasza reprezentacja szkolna stawiła się licznie na starcie Ostródzkich Biegów Ulicznych. W swoich kategoriach wiekowych reprezentanci walczyli o jak najlepsze miejsca. Uczestnicy dawali z siebie wszystko!!! Wywalczyliśmy I miejsce wśród szkół gimnazjalnych . Wiktoria Domurat w swojej kategorii wiekowej zdobyła I miejsce, II miejsce zajęła Alicja Piechocka, a miejsce III wywalczyła Kinga Tchórz. Inni reprezentanci naszej szkoły zdobywali miejsca od IV do IX. Jest nam tym bardziej miło, gdyż żona naszego patrona szkoły, pani Krystyna Krzyszkowiak, uczestniczyła w dekoracji naszych uczniów. Dziękujemy!
Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom XXVII Ostródzkich Biegów Ulicznych serdecznie gratulujemy! opiekunowie: Beata Roguska, Artur Lipka, Marcin Babalski
                                                            ................................................

IV Festiwal Piosenki Anglojęzycznej


        13 czerwca odbył się już czwarty Festiwal Piosenki Anglojęzycznej. 
Celem festiwalu jest propagowanie nauki języka angielskiego wśród dzieci i młodzieży naszego miasta. To także doskonała okazja do integracji uczniów wszystkich szkół ostródzkich oraz prezentacji ich talentów. Tegoroczny festiwal wzbogacony został o występy uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
                                wyniki 
                                                          ................................................
BAL GIMNAZJALNY

        Niezliczone godziny spędzone na ćwiczeniu kroków poloneza, tygodnie przygotowań i wreszcie nadszedł ten wielki dzień!. Część oficjalna rozpoczęła się  wykonaniem przez trzecioklasistów dostojnego poloneza. To na ten moment z dużą niecierpliwością czekali wykonawcy oraz ich nie mniej przejęci rodzice. Niejednej z obecnych osób zakręciła się w oku łza. Podczas oglądania przygotowanej przez uczniów klasy III A prezentacji ukazującej szkolną rzeczywistość także nie zabrakło wzruszeń. Prowadzący uroczystość uczniowie nie zapomnieli o podziękowaniach skierowanych pod adresem pani dyrektor, grona pedagogicznego, pracowników obsługi i administracji. Na zakończenie części oficjalnej kilka słów do uczniów i rodziców skierowała pani Dyrektor Anna Czarnowska. Bal gimnazjalny to dla trzecioklasistów moment równie radosny, jak i sentymentalny – przypomina, że dzisiejszy dzień jest początkiem końca pewnego etapu – już za kilka dni opuszczą mury naszej szkoły i rozpoczną swój lot ku dorosłości. A my właśnie za ich mądrą dorosłość mocno trzymamy kciuki!!!  zobacz galerię zdjęć
                                                           ................................................

       Parada Smoków
                  Świętego Jerzego


   W sobotę 10 czerwca nasza szkoła wzięła udział w paradzie Smoków Świętego Jerzego, która odbyła się  ramach Weekendu ze Świętym Jerzym.

     Barwny korowód ze smokiem  przeszedł  sprzed budynku naszej szkoły do amfiteatru wzdłuż nabrzeża jeziora Drwęckiego, następnie ulicą Mickiewicza wprost na dziedziniec ostródzkiego zamku.
W konkursie na najciekawszą figurę smoka  wzięły udział ostródzkie szkoły. Pierwsze miejsce zajęła SP 2 w Ostródzie, pozostali uczestnicy konkursu, w tym nasza szkoła, otrzymały wyróżnienia.
                                                           ................................................

    Uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć montaż słowno-muzyczny związany z przypadającą w tym roku 150. rocznicą urodzin Józefa Piłsudskiego.               
       Sejm uchwalił rok 2017 rokiem Józefa Piłsudskiego "niezłomnego bojownika o wolność i niezawisłość Polaków", aby w ten sposób zachęcić wszystkich, a szczególnie młodsze pokolenia, do zastanowienia się nad znaczeniem tej niezwykłej postaci w historii i dla współczesnej Polski. Dziękujemy uczniom klasy 2d oraz ich opiekunom za interesujące przedstawienie postaci naszego, wielkiego Marszałka.
                                                           ................................................4 czerwca, jak co roku, Polska obchodzi Święto Wolności.

My również włączamy się w te obchody w sposób szczególny, bo wypracowany przez społeczność naszego gimnazjum. Właśnie dlatego utworzyliśmy 'żywy' ,biało-czerwony  🇵🇱 symbol tego święta na dziedzińcu wewnętrznym naszego gimnazjum. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w dzisiejszą akcję. Brawo WY!!! 😊
                                                          ................................................

 Targi Proobronne PRO DEFENSE

    Pro Defense to bez wątpienia spektakularne wydarzenie o takim charakterze w naszym regionie i w kraju. O atrakcyjności Pro Defense świadczą tysiące zwiedzających. Targi są wydarzeniem skierowanym do wszystkich obywateli, a zwłaszcza tych, dla których patriotyzm nie jest tylko pustym słowem, i którym na sercu leży dobro Ojczyzny, a szczególnie jej bezpieczeństwo. Ideą Targów oraz towarzyszącego im Międzynarodowego Kongresu Organizacji Proobronnych, wywodzących się z Państw członkowskich NATO, połączonego z Konferencją Naukową jest m.in. wymiana informacji i doświadczeń oraz wypracowanie skutecznego modelu funkcjonowania systemu proobronnego w obecnej sytuacji geopolitycznej.
          Wszystkie klasy przeszły Ścieżką Historyczno-Edukacyjną, której celem jest umożliwienie aktywnego poznania historii Polski, ze szczególnym uwzględnieniem polskiej wojskowości i zbudowanie świadomej postawy patriotycznej. W jednym miejscu i czasie zobaczyliśmy historię polskiej obronności, historię jej wielkich zwycięstw, ale także trudnych okresów naszej ojczyzny.      fotogaleria /A. Pasiut/
                                                            ................................................

Festiwal Tańca Młodych Ostródzian 201
7
         Dzisiejszy Festiwal to okazja do podsumowania całorocznej pracy wielu osób zaangażowanych w przygotowanie i przeprowadzenie na terenie naszego miasta projektów edukacyjnych pod wspólnym hasłem „Młodzi Ostródzianie rozkochani w swej krainie”, których odbiorcami są dzieci i młodzież placówek oświatowych prowadzonych przez Gminę Miejską Ostróda.
               Na scenie Amfiteatru gościliśmy dzisiaj ostródzkie przedszkola, szkoły podstawowe oraz zespoły taneczne z naszego gimnazjum. Swoją obecnością zaszczycili nas również
przedstawiciele władz samorządowych oraz dyrektorzy ostródzkich placówek oświatowych.
              Dziękujemy organizatorom Festiwalu i jednocześnie Dnia Dziecka: Burmistrzowi Miasta Ostróda, Centrum Kultury, Gimnazjum nr 2 im. Zdzisława Krzyszkowiaka, Zespołowi Szkolno – Przedszkolnemu nr 4 w Ostródzie,  wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy włączyli się aktywnie w przygotowanie Festiwalu.
      życzenia z okazji Dnia Dziecka       fotogaleria /A. Pasiut/                                                       
                                                          .................................................


Szkolna Liga Lekkoatletyczna

     Pasłęk 31 maja był areną zmagań lekkoatletów. Nasze gimnazjum reprezentowały dziewczęta, które trenują w klubie MLKS OSTRÓDA: Kinga Tchórz, Alicja Piechocka, Natalia Soczyńska, Oliwa Soczyńska, Wiktoria Domurat.

Wyniki:

Wiktoria Domurat czas 1:40:25 na 600m - 1 miejsce
Sztafeta 4x100m (Tchórz, Piechocka, Domurat, Soczyńska N.) 53:30 - 1 miejsce
Alicja Piechocka czas 13:50 na 100m - 3 miejsce
                               Gratulujemy!!!                     Opiekunowie: Piotr Oliwa, Marcin Babalski
                                                         .................................................


Dąb "Bedi"

  Dzisiejszego dnia uczniowie klasy 3b pozostawili trwały ślad swojej edukacji. Na dziedzińcu gimnazjum został posadzony dąb w ramach projektu edukacyjnego z WOS. Drzewo otrzymało pamiątkową tabliczkę. Tydzień wcześniej zostało zorganizowane głosowanie wśród klas, które miało zadecydować, jakie imię nadamy naszemu drzewu. W głosowaniu wygrało imię Bedi. Uroczyste sadzenie dębu rozpoczęła pani wicedyrektor Danuta Horbacz, która przecięła wstążkę, a czas sadzenia umilała nam muzyka. Wszyscy spędziliśmy przyjemnie czas i mamy nadzieję, że nasze drzewko będzie pięknie rosło!

                                                           .................................................


"Między orłem a krzyżem"

     26 maja czworo naszych uczniów: Karolina Sokołowska, Klaudia Krzyżaniak, Martyna Sobieraj i Szymon Krysiak wzięli udział w zmaganiach konkursu "Między orłem a krzyżem" w Stębarku. W trzech dyscyplinach uczniowie mogli wykazać się wiedzą z zagadnień politycznych, elementów historii wojskowości oraz uzbrojenia, dotyczących Bitwy pod Grunwaldem. Było ciężko, ale udało nam się przywieźć II miejsce. Serdecznie gratulujemy Martynie Sobieraj oraz uczniom, którzy wzięli udział w zmaganiach :)
                                                          .................................................

Klasa I C wraz z Wychowawcą i całą społecznością szkolną, chciałaby  wszystkim Mamom w dniu Ich święta przekazać najserdeczniejsze życzenia.
          Kochane Mamy!
    W dniu Waszego święta chcielibyśmy Wam życzyć wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia i  czego tylko zapragniecie. Do życzeń chcielibyśmy dołączyć Wam także podziękowania. Dziękujemy Wam za: dobre słowa, uśmiech, rady i pomoc, za to, że zawsze jesteście przy nas. Dziękujemy Wam za wszystko to, co dla nas robicie, za to, że jesteście.  Kochamy Was Mamy!
                                                           .................................................
W piątek 26 maja, w
Dzień Matki, klasa III A zorganizowała Dzień Zdrowej Żywności
w ramach projektu edukacyjnego z WOS. Na dziedzińcu szkoły mogliśmy skosztować różnorodne potrawy, zaczynając od ciast marchewkowych i bananowych, kończąc na sushi i wyciskanych sokach.  Było smacznie i zdrowo. Nie obeszło sie również bez zabaw integracyjnych. Wszyscy doskonale się bawili, co widać na załączonych zdjęciach.


„Zabawy językiem polskim”


             Za nami kolejne potyczki językowe.
W tegorocznym XIII turnieju „Zabawy językiem polskim” wzięli udział uczniowie ze wszystkich klas pierwszych – każdą reprezentował 5-osobowy  zespół. Pierwszoklasiści brali udział  w konkurencjach dotyczących m.in. znajomości zasad poprawności językowej, frazeologizmów i ortografii. Musieli tez wykazać się znajomością polskich przysłów i poprawić błędy w tekście. Najlepiej poradziła sobie ze wszystkimi konkurencjami drużyna z klasy I a  i zdobyła I miejsce. Klasę reprezentował zespół w składzie: Martyna Stańczak, Aleksandra Dziedzic, Julia Ślubowska, Natalia Polak, Milena Zalewska
. Drugie miejsce przypadło uczniom z klasy I e, zaś trzecie reprezentacji klasy I b.
                                             Serdecznie gratulujemy! Nauczyciele języka polskiego
                                                          .................................................

Rajd rowerowy

   Dnia 24 maja, grupa uczniów z naszego gimnazjum wraz z opiekunami:  Panią Moniką Olszewską, Panem Arturem Dziergiewiczem oraz Panem Marcinem Babalskim pojechali na rajd rowerowy wokół jeziora Drwęckiego. Wycieczka była organizowana przez klasę III D pod czujnym okiem Pani Anety Pietrzyk w ramach projektu: Człowiek przedsiębiorczy - zróbmy coś sensownego, który realizują klasy trzecie w bieżącym roku szkolnym.
Młodzież po stawieniu się na zbiórkę o godzinie 8:15 na łączniku szkolnym ruszyła na wycieczkę. Dobry humor dopisywał każdemu, pomimo chmur, deszczu oraz drobnych problemów technicznych z rowerami. Na niedługim postoju zorganizowano ognisko. Radośni, cali i oczywiście zdrowi uczniowie wrócili po wszystkim do domów, suszyć przemoknięte ubrania.
Nauczycielom i młodzieży rajd się spodobał! Miejmy nadzieję, że będzie takich więcej.
zobacz zdjęcia
                                                              W. Kupniewska,  C. Jęda kl.III D       

                                                          .................................................

Dnia 23 maja 2017 r. klasa III E przeprowadziła na terenie szkoły projekt edukacyjny "Człowiek przedsiębiorczy, zróbmy cos sensownego" pt. Familiada o sporcie. Cała impreza przebiegła sprawnie i w miłej atmosferze. W konkurencji brały udział wyznaczone osoby z klas sportowych I i II. Finalnie wygrała klasa II E. Gratulacje !

                                                         .................................................


Spotkania z książką

     Grupa teatralna „Iskra” rozpoczęła kolejne w tym roku szkolnym cykliczne Spotkania z książką. 21 maja nasz teatr stolikowy obejrzała klasa II e. Gościnnie wystąpiła z nami Pani Monika Olszewska. Wszyscy świetnie się bawiliśmy. Kolejne klasy zaprosimy w niedługim czasie. 

Zespół redakcyjny gazetki szkolnej Gim2

                                                           .................................................

Turniej Wiedzy „1 z 16”

          Dnia 19 maja odbył się w naszej szkole Turniej Wiedzy „1 z 16”. Uczniowie zmierzyli się w wielu dziedzinach wiedzy, tj. geografii, historii, języku polskim, języku niemieckim czy biologii. Nie zabrakło również pytań muzycznych. Walka była naprawdę wyrównana, bo uczniowie posiadali niezwykłą wiedzę. Niestety, 13 uczestników musiało odpaść. W finale zmierzyli się: Mateusz Szudziński z kl. II F, Kinga Ciarcińska z kl. III D i Marcin Rochowicz z kl. III B. To właśnie Marcin uzyskał tytuł „The Supreme of GIM 2” . W przerwie nie zabrakło konkursu wiedzowego dla publiczności. Uczestnicy zostali nagrodzeni słodkimi upominkami.
Sponsorem całego wydarzenia była Rada Rodziców Gimnazjum nr 2. Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w naszym Turnieju. Mamy nadzieję na kolejną rywalizację w przyszłym roku szkolnym.   zobacz fotogalerię

organizatorzy: Samorząd Uczniowski i opiekunowie: p. Iwona Kowalska, p. Agata Pyszyńska i p. Elżbieta Witt.
                                                           .................................................
             W piątek 12 maja pożegnaliśmy młodzież i nauczycieli z naszej partnerskiej szkoły Realschule w Osterode am Harz. Wspólnie spędzony tydzień okazał się ciekawy i atrakcyjny. Mnóstwo wrażeń, przeżyć, nawiązanych przyjaźni. Wiele zwiedzonych miejsc, które ukazały historię, dziedzictwo narodowe, a także walory turystyczne naszego regionu. Było pięknie, ech... Zapraszamy do galerii zdjęć.
          Składamy serdeczne podziękowania na ręce PNWM w Warszawie za dofinansowanie naszego projektu.
                                                        ..................................................

W maju promujemy wartości rodzinne, tradycje, aktywność sportową i talenty.
       W poniedziałek każdy mógł dzisiaj znaleźć dla siebie coś dobrego. Był fitness, fitness na trampolinach, tańce, wystawa książek, śpiewanie piosenek patriotycznych oraz familijne karaoke. Quiz językowy dla wszystkich uczniów i nauczycieli dopełnił wszystkiego. Oj działo się, działo!!!
fotogaleria /A. Pasiut/
                                                         ..................................................
                                                                                                   dodano 11 maja 2017 r.


        W sobotę 6 maja nasi uczniowie brali udział w akcji "Sprzątanie świata". Do worków trafiały różne kategorie śmieci, od papierów po szklane butelki.  Dzięki tej akcji odkryli prawdziwe oblicze Ostródy.

                   zobacz fotogalerię
                                                        ...................................................

XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem
„25 lat Państwowej Straży Pożarnej – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”.


            5 maja 2017 roku  odbyło się uroczyste wręczenie nagród finalistom konkursu plastycznego szczebla powiatowego. Wśród szkół gimnazjalnych nasza uczennica Martyna Stańczak zajęła II miejsce
                                                         ...................................................

Zawody z  Ruchu Drogowego.

          Dnia 29 kwietnia 2017 r – odbył się zawody z  Ruchu Drogowego. Nasza reprezentacja w składzie: Sebastian Radzimiński, Damian Borkowski, Michał Petrowicz, po wypełnieniu testów składających się z 20 pytań, jeździe w torze przeszkód i po udzieleniu Pierwszej Pomocy poszkodowanemu zajęli II miejsce.
    Gratulacje!  opiekun: Beata Roguska

                                                       ...................................................
                                                                      
             VI Międzyszkolny
       Konkurs Pięknego Czytania


             26 kwietnia odbył się VI Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania, po raz drugi organizowany przez naszą szkołę wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 2 im. Gustawa Gizewiusza          w Ostródzie. W konkursie wzięli  udział uczniowie ostródzkich  szkół podstawowych i gimnazjalnych. Na widowni amfiteatru zasiedli najmłodsi miłośnicy czytania – dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2. 
Poziom konkursu był wyrównany – do każdej  szkoły   trafiła przynajmniej jedna nagroda książkowa.
                                                         ...................................................
„Hej Ostródo, jak Ty cudna”za nami czwarta edycja Miejskiego Turnieju Wiedzy o Regionie dla uczniów szóstych ostródzkich klas szkół podstawowych oraz klas pierwszych gimnazjum realizowanego w ramach lokalnego programu
 
„MŁODZI OSTRÓDZIANIE ROZKOCHANI W SWEJ KRAINIE”.

czytaj więcej                    galeria zdjęć
                                                        ...................................................


Wymiana młodzieży


 Od 23 do 28 kwietnia uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w XV edycji zagranicznej Wymiany Młodzieży. Nasza szkoła współpracuje z Realschule w Osterode am Harz w Niemczech już od 15 lat. Ta podróż była ....  czytaj więcej

galeria zdjęć /A. Pasiut/
                                                        ...................................................

           
       EGZAMIN GIMNAZJALNY
                  2017

     Za nami maraton testów sprawdzających wiedzę i umiejętności z przedmiotów humanistycznych, matematyczno - przyrodniczych oraz części językowej. Szczęśliwi, że mamy go już za sobą. Mocno trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki. Jesteśmy przekonani, że "marzenia mają moc sprawczą"
                                                       ...................................................

Żonkile – łączy nas pamięć   
19 IV 1943 r.


W dniu dzisiejszym obchodzimy kolejną rocznicę powstania w getcie warszawskim. Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN już po raz piąty organizuje akcję upamiętniającą to wydarzenie. Jak co roku, 19 kwietnia, żółte żonkile są symbolem pamięci o powstaniu.

Oddajmy hołd  bohaterskim uczestnikom powstania w getcie warszawskim!!


                                                         ...................................................

Półfinał Mistrzostw Województwa
w piłce nożnej dziewcząt


 W deszczową środę 12 kwietnia został rozegrany Półfinał Mistrzostw Województwa w piłce nożnej dziewcząt. Awans do finałowego turnieju zapewniły sobie dwie najlepsze drużyny: Gimnazjum nr 2 w Ostródzie i Gimnazjum w Pieniężnie.
 
Skład: Joanna Lenger, Sandra Hudzia, Karolina Brodzińska, Wiktoria Henke, Klaudia Kleber, Patrycja Rogala, Martyna Napiórkowska, Maria Olszewik, Weronika Stanowicka, Dominika Wójcik
                                                                               Trener: Piotr Oliwa i Marcin Babalski
                                                        ...................................................

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

o puchar Burmistrza Ostródy
Fokus 2017

  8 i 9 kwietnia na parkiecie hali OCSiR poza profesjonalnymi tancerzami zobaczyliśmy dziesiątki obecnych gimnazjalistów oraz wielu naszych absolwentów, którzy prezentowali swoje umiejętności.
                                      zobacz zdjęcia

                                                          ..................................................


Ogólopolski Turniej Tańca Disco,
Hip Hop i Jazz

     Dziewczyny z zespołu Alternatywne zajęły dzisiaj VI miejsce w kategorii Hip Hop, a Gimzumbiary I miejsce w tańcu nowoczesnym podczas Ogólopolskiego Turnieju Tańca Disco, Hip Hop i Jazz organizowanego w Ostródzie. Konkurencja była bardzo duża, łącznie zaprezentowało dzisiaj swoje umiejętności 687 uczestników.
  Dziewczyny, składamy szczere gratulacje!!!    zobacz zdjęcia
                                                                                                   opiekun: Beata Roguska
                                                        ...................................................

            Dnia 6 kwietnia 2017r. odbył się
WIOSENNY TURNIEJ PRZYRODNICZY
dla klas II. Trzyosobowe drużyny z poszczególnych klas zmagały się z zadaniami z fizyki, biologii, geografii i chemii. Dwuosobowe zespoły każdej z klas wykonywały model cząsteczki z przyniesionych przez siebie pomocy. Wszystkie drużyny pracowały z ogromnym zaangażowaniem. Najlepszym zespołem zostali uczniowie z klasy II A. Gratulujemy!
                                                       .....................................................
            RAZEM NA INTEGRACYJNYCH ZAJĘCIACH
ARTYSTYCZNYCH I SPORTOWYCH               Za nami  Dni Integracyjne dla społeczności Gimnazjum nr 2 i Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 4 w Ostródzie pod hasłem RAZEM NA INTEGRACYJNYCH ZAJĘCIACH ARTYSTYCZNYCH I SPORTOWYCH.
Było pięknie, wzruszająco, energetycznie, wesoło, atrakcyjnie,  kulturalnie... Jesteśmy absolutnie dumni z naszej Społeczności.
       Dziękujemy wszystkim Gimnazjalistom zaangażowanym w organizację Dni Integracyjnych, w tym w prezentacje artystyczne, a także wspólną zabawę o charakterze artystycznym i sportowym. Postawami, uśmiechem, dojrzałością, kulturą, talentami, aktywnością - wzmacniacie u nas pedagogów poczucie sensu pracy. To czysta przyjemność móc z Wami dzielić czas Waszej młodości, wzrastania.
Dziękujemy...
strona główna 1 2 3
4 5 6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

                    


Polityka cookies

Kalendarz roku

Pomoc i opiekaLibrus

Gimnazjum nr 2 im. Zdzislawa Krzyszkowiaka

Publikacje uczniów

Relacje z podróży


głodne dzieci nie myślą o nauce


Przyjaciele
szkoły
......................::: Pan Dariusz Wojciechowski :::Znalezione obrazy dla zapytania OSI Food Solutions Poland logo

                                      © 2010 Gimnazjum Nr 2 im. Z. Krzyszkowiaka w Ostródzie                                           
::: strona główna ::: kontakt :::