Sztandar

Baza projektów edukacyjnych

Dyrektorzy

Samorząd szkoły/świetlica

Podczas Twojej wizyty na naszej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, np. Twój adres IP, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, czas odwiedzin, jakie informacje czytałeś na naszej stronie, itp.
Pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika i odpowiednio wyświetlić stronę internetową dostosowaną do jego indywidualnych preferencji.
- dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych;
- w celu zbierania informacji statystycznych

......................................................................................................................

Jak zmienia się ustawienia w najbardziej popularnych aplikacjach:
  • Google Chrome
  • Internet Explorer 6.0 i 7.0
Z menu przeglądarki (prawy górny róg): Narzędzia > Opcje Internetowe > Prywatność, przycisk Witryny. Suwakiem ustawiamy poziom, zmianę zatwierdzamy przyciskiem OK.
  • Mozilla Firefox
Z menu przeglądarki: Narzędzia > Opcje > Prywatność. Uaktywnić pole Program Firefox: „będzie używał ustawień użytkownika”.
  • Opera
Z menu przeglądarki: Narzędzie > Preferencje > Zaawansowane.

Kalendarz roku

Pomoc i opieka